„Najpiękniejsza brzydula” – Odcinek 2: Trudny wybór

W 2. odcinku telenoweli „Najpiękniejsza brzydula”: Fernando i Marcia spierają się o Lety. Emisja 13 sierpnia 2023 o godz. 16.40 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Omar śmieje się z Lety, gdy Fernando opowiada mu o jej wyglądzie. Fernando wyjaśnia Marcii, dlaczego zdecydował się na zatrudnienie Lety. Marcia zdaje sobie sprawę, że kobieta ma o wiele wyższe kwalifikacje od jej przyjaciółki. Lety podpisuje umowę o pracę. Fernando wydaje polecenie przekształcenia zapyziałego kąta w archiwum na gabinet dla Lety. Don Humberto dokonuje oficjalnego przekazania Fernandowi kluczy do firmy.

Lety chwali się Erasmowi, że zdobyła pracę sekretarki zarządu Conceptos. Fernando wyjaśnia Marcii i Teresicie, że postanowił się zmienić i nie chce, żeby jego sekretarka wyglądała jak miss. Alicia zostanie w firmie, zachowa wysoką pensję i będzie zajmowała się utrzymywaniem kontaktu z klientami. Natomiast Lety, za minimalne wynagrodzenie, ma wypełniać obowiązki sekretarki. Lety słyszy, jak don Humberto wspomina, że Fernando stanął w jej obronie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/najpiekniejsza-brzydulaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.