„Triumf miłości” – Odcinek 10: Przybrany ojciec

W 10. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Juan Pablo chce zastąpić Maríi jej ojca. Emisja 30 lipca 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria ze łzami w oczach wyznaje Antoniecie, że widziała Rodolfo Padillę – mężczyznę, który przed laty ją zgwałcił. Linda ponownie próbuje uwieść Osvalda i ponownie zostaje odtrącona. Victoria jest zła z powodu artykułu, który ukazał się w prasie na temat jej i Osvalda. Mąż uświadamia jej, że powinna do tego przywyknąć. Jeśli jest to ponad jej siły, lepiej będą jak się rozwiodą. Victoria odrzuca ten pomysł i zapewnia męża, że go kocha. Spędzają romantyczną noc.

Fernanda i Federico trafiają na komisariat z powodu awantury w klubie. Maximiliano wpłaca kaucję za siostrę. Każe jej przemyśleć swoje zachowanie, ale obiecuje, że nie powie o niczym rodzicom, nie chcąc by z tego powodu odwołali przyjęcie urodzinowe Fernandy. Z kolei Rodolfo pozostawia syna w więzieniu – nie ma pieniędzy na kaucję i chce dać Federicowi nauczkę. Maria Desamparada prosi Lindę o pomoc w zmianie wizerunku. Nazajutrz pojawia się w pracy mocno umalowana i z rzucającą się w oczy fryzurą. Victoria na jej widok wpada w furię. Obraża ją i wyrzuca z pracy. Maria szuka pocieszenia w kościele. Pojawia się Juan Pablo, który dodaje jej otuchy i obiecuje, że od tej pory będzie dla niej ojcem, którego nigdy nie miała i jej aniołem stróżem.

Opracowanie Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.