Fransca jest zaniepokojona brakiem wieści o don Luisie. Celia rezygnuje z pracy w fabryce na rzecz studiów, by przy okazji odsunąć się od Petry. Blanca znajduje listy miłosny matki, jedyny dowód burzliwej przeszłości uczuciowej jej rodziców, o której zdążył jej już napomknąć don Ricardo. Fabryka Tejidos Silva staje przed szansą zawarcia dochodowego kontraktu z Balearczykiem. Jednakże, żeby doszło do jego podpisania Salvador będzie musiał złożyć mu wizytę. Najpewniej nie sam.

Mauro składa zamówienie na drogi garnitur w Villa del París. Zzamiast zapłacić za niego z własnej kieszeni, poleca obciążyć rachunek Adeli, za jej plecami. Germán nie kryje zdumienia jego zachowaniem. Elisa dochodzi do wniosku, że don Ricardo wysługuje się nią, żeby wyciągnąć informacje na temat jej rodziny. Zastanawia się, jak pozbyć się wuja oraz powiedzieć o tym swoim siostrom.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.