„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 54: Ważny świadek

W 54. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Andy zostaje wezwany do złożenia zeznań. Armando grozi pracownikom. Emisja 9 stycznia o godz. 15:50 w iTVN .

Nicolás zostaje zatrzymany. Adriana przyznaje się ojcu, że oczekuje dziecka Andy’ego. Betty próbuje nastawić Evencia przeciwko Evie i Pablowi. Marcos zeznaje przed sądem, że Eva nie mogła popełnić zbrodni. Pablo domyśla się tożsamości prawdziwego zabójcy Sofíi. Armando na próżno usiłuje przekonać córkę do usunięcia ciąży. Bobby wyjeżdża z rodzicami do Arizony. Camila cieszy się na wieść, że odzyska wolność. Víctor próbuje wplątać Evencia w śmierć Sofíi. Pablo zeznaje, że na miejscu zbrodni była jeszcze jedna osoba. Armando grozi pracownikom zwolnieniem, jeśli ośmielą się zeznawać przeciwko niemu. Damián przedstawia adwokatom dowody świadczące o tym, że Pancho padł ofiarą sabotażu.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.