„Sześć sióstr” – Odcinek 51: W obronie honoru

W 51. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Carolina próbuje zajść w ciążę. Don Luis naraża się dla Franciski. Emisja 6 lutego o godz. 17:05 w telewizji WP .

Rozgardiasz z wypuszczeniem na rynek tkanin z naszytymi wzorami przyprawia siostry Silva o zawrót głowy. Równie problematyczne okazuje się dla Caroliny zajście w ciążę. Zdesperowana kobieta ucieka się do najbardziej wyszukanych sposobów, choć stają się one niebezpieczne dla Germána. Ocieplenie relacji Elisy z wujem Ricardem zaczyna odbijać się niekorzystnie na dziewczynie. Sofía mylnie sądzi, że Elisa wysłała jej prezent. Składa jej wizytę, żeby prosić o przebaczenie. Adela łączy wiele nadziei ze zbliżającym się wyjazdem z Maurem do Wenecji. Don Luis z narażeniem życia staje w obronie honoru Franciski przed jednym z klientów Ambigú.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.