„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 52: Decyzja o aborcji

W 52. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Evencio składa zeznania. Adriana chce usunąć ciążę. Emisja 7 stycznia o godz. 15:50 w iTVN .

Evencio zeznaje przez sądem, że Sofía obawiała się, że zostanie zabita. Opisuje, jak zachowywała się zamordowana tuż przed śmiercią oraz w jakich okolicznościach Eva nakryła ją z Armandem. Bertha dopowiada, że Sofía pragnęła zobaczyć się z Evą oraz że ta druga nie byłaby zdolna do morderstwa. Ciąża Adriany staje się powodem kłótni dziewczyny z Marlene. Noemí odbywa szczerą rozmowę z Estebanem.

Pablo pokazuje wiadomość wysłaną przez Sofíę do Evy z prośbą o pomoc. Pokazuje również nagranie z posterunku z policji, na którym pojawia się zamordowana. Pedro opowiada o tym, jak usiłowano zabić Sofíę w jej własnym domu. Ramiro potwierdza jego zeznania. Pablo dolewa oliwy do ognia i obnaża przed sądem romans Marlene, wiceprezes firmy Mon Sol, z mężem Evy. Pancho udziela rady Bobby’emu, jak winien postąpić z Adrianą. Wdzięczny za troskę chłopak pierwszy raz nazywa go swoim ojcem. Armando ubliża Marlene. Jest wściekły za to, że skrzywdziła Fabiolę. Przestraszona groźbą Andy’ego Adriana prosi Noemí o pomoc w usunięciu ciąży.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.