Blanca zamierza pogodzić skłóconych braci, lecz zwraca się o pomoc do niewłaściwej osoby – Victorii, kochanki swojego przyszłego męża. Również jej siostry wpadają w kłopoty: Celia ma wątpliwości, co do swojego niedawno odkrytego powołania, Adela nie wie, jak zareagować na romantyczne aforyzmy Maura, zaś Elisa, wciąż zagniewana i rozczarowana Salvadorem, zarzuca sidła na Carlitosa.

Trzymający się z dala od fabryki don Ricardo wykorzystuje emocjonalną huśtawkę swoich bratanic, by wziąć na nich odwet, jednej po drugiej, aż zniszczy całą rodzinę Silva od środka. Nowe zamówienie w fabryce Tejidos Silva doprowadza jej pracowników do granic wytrzymałości. Co gorsza, Miguel dokonuje odkrycia, które może przekreślić ich cały trud.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.