„Sześć sióstr” – Odcinek 45: Udany plan

W 45. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Diana i Salvador świętują sukces. Celia podejmuje ważną decyzję. Emisja 27 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Salvador zaprasza Dianę na wspólne wyjście, by uczcić sukces ich spisku, wymierzonego w Elisę. Doña Dolores zaprasza Blancę na podwieczorek. W jego trakcie ma miejsce nieprzyjemny incydent z udziałem Cristóbala. Równie niemiła okazuje się konwersacja Caroliny z Germánem, która przeradza się w kłótnię, a wszystko z powodu Adeli. Carlitos kaja się przed Sofíą i namawia ją, żeby zostali parą. Kilka godzin później Elisa prosi chłopaka, żeby nie odmawiał jej szansy na zostanie jego dziewczyną. Celia nie może znaleźć dla siebie miejsca. Jest skłonna podjąć zaskakującą decyzję, która zaważy na jej najbliższej przyszłości.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.