„Sześć sióstr” – Odcinek 43: Złamane serce

W 43. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Salvador łamie serce Elisie. Joaquín atakuje Celię. Emisja 25 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Szantażowane przez Facundę siostry Silva potrzebują na gwałt gotówki. By ją zdobyć prawdopodobnie przyjdzie im rozstać się z przedmiotem o wysokiej wartości sentymentalnej. Dolores wydaje w domu specjalną kolację, która ma pojednać jej skłóconych synów. W jej trakcie Rodolfo pragnie wzbudzić zazdrość Victorii, wysługując się bogu ducha winną Blancą, która w jej relacjach z narzeczonym znów zapanowała harmonia. Carolina próbuje zachęcić męża do intymnego pożycia, żeby zamienić zmyśloną ciążę w prawdziwą. Joaquín ponownie zakłóca spokój Celii, łamiąc jej przekonanie, że spotkania z nieobliczalnym mężczyzną należą już do przeszłości. Zaślepiona spełniającym się wielkim marzeniem o randce z Salvadorem Elisa przeżywa wielkie rozczarowanie. Intryga uknuta przez Salvadora wspólnie z Dianą łamie jej kruche serce.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.