„Sześć sióstr” – Odcinek 210:

W 210. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Cristobal stawia miłość do Blanki ponad rodzinę. Emisja 20 lipca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Beatriz nie może już znieść impertynencji Elisy, która grozi jej, że wyjawi siostrom prawdę, aby mogły ją zwolnić. Don Luis oferuje jednak nieoczekiwaną alternatywę guwernantce. W Arganzuela Celia spotyka się z matkami swoich uczniów, aby te zgodziły się na większe zaangażowanie dzieci w naukę zamiast pracy na roli. One jednak odmawiają i ich dzieci, niezależnie od wieku, muszą pracować w polu. Bernardo informuje Germna i Adelę, że jedynym rozwiązaniem dla Gabriela jest poddanie się. Tymczasem Diana świętuje z Salvadorem sukces gali i jej wielki wpływ na prasę, co zwiększyło sprzedaż Tejidos Silva. Cristobal, konfrontuje się z rodziną, broniąc swojej miłości do Blanki. Francisca idzie na spotkanie, co niestety może być jej ostatnią randką z Gabrielem.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.