W tajemnicy przed wszystkimi siostry Silva chowają ojca na cmentarzu poza Madrytem. Wuj Ricardo składa wizytę rodzinie Silva. Ponieważ nie dane jest mu porozmawiać z don Fernandem, wtajemnicza jego najstarszą córkę Adelę w swoje plany oraz wręcza pozew przeciwko jej ojcu. Adela dzwoni do hotelu, w którym zatrzymał się Salvador Montaner i zaprasza mężczyznę do swojego domu. Cristóbal wraca, żeby porozmawiać z Blancą na temat jej ojca. Nie chce dźwigać ciężaru kłamstwa, wymyślonego przez jej siostry, i uświadamia o powadze sytuacji.

Siostry Silva proponują Salvadorowi pracę. Miałby zająć się prowadzeniem fabryki tekstylnej, dopóki ich ojciec nie wróci z podróży. Diana jako jedyna podważa umiejętności Salvadora i rzuca mu wyzwanie – ma w ciągu doby przekonać Aurelia Buendíę do podpisania umowy na wykonanie sukna do stołów bilardów. Salvador kontaktuje się z przyjacielem, Fernandem, by prosić go o pomoc. Siostry namawiają Franciscę do pójścia na koncert z Luisem, tłumacząc, że ich działania nie mogą wzbudzać żadnych podejrzeń. Proboszcz parafii, który odprawił pogrzeb don Fernanda żąda aktu zgonu.

Salvador zaprasza Buendíę na partię pokera w ramach rewanżu. Namawia go, by postawił na szali umowę z rodziną Silva. I jeszcze tego samego wieczora wraca do domu sześciu sióstr, by pochwalić się zrealizowanym zadaniem i wznieść z nimi toast szampanem.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.