„Sześć sióstr” – Odcinek 199:

W 199. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa i don Hilario wyczekują dnia ślubu. Emisja 30 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Wszystkie siostry zbierają się, by pożegnać Blancę, która musi uciekać z Rodolfem do Szwajcarii. Blanca nie wie, ile czasu minie, zanim znów będzie mogła widywać się z siostrami. Po powrocie do domu Loygorri Marina robi wyrzuty Blance za wszystkie krzywdy, jakie wyrządziła jej do tej pory. Blanca nie ma innego wyjścia, jak znosić wszystkie te oskarżenia. W fabryce Bernardo ma dobrą wiadomość – otrzymał od zagranicznego inwestora ofertę przejęcia udziałów Tejidos Silva. Ku radości Salvadora, Martorell jest zmuszony polubownie wycofać się z wyścigu o zakup fabryki. Don Luis przekazuje Raimundowi notatkę z zamiarem dostarczenia jej Gabrielowi. Don Luis składa w niej Gabrielowi niebezpieczną propozycję. Elisa i don Hilario cieszą się swoim ostatnim popołudniem jako kawaler i panna. Następnym razem, gdy się zobaczą, powiedzą sobie: tak. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, w bardzo krótkim czasie staną się na zawsze mężem i żoną.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.