„Sześć sióstr” – Odcinek 198:

W 198. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Siostry Silva muszą sprzedać swoją część Tejidos Silva. Emisja 29 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Siostry Silva przeżywają trudne chwile i są zmuszone sprzedać swoją część Tejidos Silva, chociaż starają się utrzymać pracowników na ich stanowiskach. Na szczęście pojawia się biznesmen z Walencji z zamiarem kupna fabryki. Mężczyzna od razu nawiązuje kontakt z Dianą, która widzi w nim idealnego kupca. German zniknął, a Karolina obwinia Adelę, która czuje się chora i ma zawroty głowy. Bernardo sugeruje powiadomienie policji, obawiając się, że German mógł zrobić coś strasznego. Adela nie wie, jak się zachować. Blanca mówi Rodolfowi, że nie jedzie z nim do Szwajcarii. Kiedy mężczyzna wpada we wściekłość i oskarża swojego brata Cristóbala o chęć pozostania z żoną, ten zaprzecza. Lekarz twierdzi, że jest zakochany tylko w Marinie. W międzyczasie Francisce udaje się upewnić, że ścieżki Don Luisa i Gabriela nie skrzyżują się podczas rejsu statkiem do Ameryki. Ponieważ Gabriel będzie podróżował klasą turystyczną, Francisca i Don Luis muszą bezwzględnie podróżować pierwszą klasą, nawet jeśli ich honoraria w związku z tournée nie będą zbyt wysokie.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.