„Sześć sióstr” – Odcinek 197:

W 197. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Marina szantażuje Cristobala, gdy on próbuje od niej odejść. Emisja 25 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Adela i Antonia spędzają cały dzień na bezskutecznych poszukiwaniach Germana. Antonia oskarża Karolinę o odpowiedzialność za desperacki czyn jej brata. Z kolei Adela, która nie ma odwagi, by zgłosić policji zniknięcie Germana, mdleje. Don Hilario, zaniepokojony skandalem wywołanym aresztowaniem ojca Elisy, proponuje jej przełożenie ślubu, jednak ona kategorycznie odmawia. Szczęśliwy z powodu swojego zwolnienia Salvador jest bardzo rozrzutny. Nie okazuje się jednak hojny, gdy Diana prosi go o zainwestowanie pieniędzy w Tejidos Silva. Cristóbal próbuje przekonać Blancę, by nie jechała do Szwajcarii i została z nim. Blanca waha się, choć argumenty Adeli zdają się ją przekonywać – musi być konsekwentna w swoich uczuciach. Ale kiedy Cristóbal oświadcza Marinie, że zamierza zostawić ją dla Blanki, jego żona grozi, że zgłosi policji ucieczkę Rodolfa i Dony Dolores. Pomimo otrzymania listu informującego o poważnej chorobie siostry Dona Rosala nie zamierza występować z prośbą do Silvów. Miguel otrzymuje gratulacje od Benjamina, który chwali go za to, że zachował się odważnie, ułatwiając zdemaskowanie Don Ricarda.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.