„Sześć sióstr” – Odcinek 194:

W 194. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Francisca spotyka się potajemnie z Gabrielem. Emisja 22 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Po odkryciu dokumentów, które Don Ricardo trzyma w swoim domu, Diana i Salvador przekonują inspektora Tobiasa do przeszukania magazynów, w których wujek de Las Silva handluje opium. Koniec gehenny Silvy jest bliski – tak przynajmniej się wydaje. W tym samym czasie, gdy Gabriel ukrywa przed rodzicami fakt, że Francisca zamierza pomóc mu w ucieczce z kraju, Don Luis przygotowuje la Silvę na spotkanie z biznesmenem, który chce zabrać ją w podróż po Ameryce. Pomimo dużej presji otoczenia Francisca potajemnie spotyka się z Gabrielem. Uwolnienie Rodolfa nie rozwiązuje problemów banku Loygorri, który mierzy się z aferą, jaka go dotknęła. To prowadzi Rodolfa do utraty panowania nad sobą wobec Don Ricarda, który przysięga, że zmusi go do zapłacenia za zniewagę. Tymczasem Adela, przytłoczona pracą, którą zgodziła się wykonać za plecami Germana, nie ma innego wyjścia, jak tylko poprosić o pomoc, aby w terminie zakończyć pracę.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.