„Akacjowa 38” – Odcinek 124: Wielkie sekrety wychodzą na jaw!

W 124. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán dowiaduje się, że Manuela jest żoną don Justa. Emisja 3 lipca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Odbywa się chrzest małej Adriany, a potem przyjęcie w kawiarni Victora i Juliany. Cayetana zdradza Germanowi, iż Manuela jest żoną don Justa. Justo domyśla się, obserwując zachowanie Manueli, że Adriana jest ich córką, Inocencją. Manuela to potwierdza. Romans Pabla i Casildy rozkwita, a Leonor robi się wobec nich coraz bardziej nieprzyjemna. Don Ramón w porę uświadamia Maximiliana i Rosinę, iż kamienica, którą zamierzają nabyć, wkrótce zostanie wyburzona.

Materiały TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Powiedzcie mi czy Kajetana nie powinna iść do więzienia na dożywocie. German miał by przynajmniej święty spokój. Kajetana własne dziecku dała leki żeby ino German do niej wrócił.

  2. Odnoszę wrażenie, że mimo różnych czasem idiotycznych pomysłów na fabułę, czuję jakbym miała do czynienia z idiotami i kompletnie bezkarną
    manipulatorką Cayetaną, która wodzi za nos nawet tych wydających się na trochę bardziej światłych. Nudzi mnie to, bo odbiór w takiej sytuacji jest monotonny, mało budujący mało inspirujący i nie wnosi do serialu żadnych pozytywnych emocji!

  3. Jak to mozliwe? By. NIkt nie zajal sie podpaleniem kawiarni ikto to zrobil oraz doprowadzenie do takiego sta u włas icielki. Zy ta Cayetana wciaz. Bezkarna moze mordowac podpalac atakoeac jak dlugo jrszcze jest to wkurzajace

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.