„Sześć sióstr” – Odcinek 182:

W 182. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Portret matki Elisy wraca na ścianę salonu w domu Silvów. Emisja 1 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Nadszedł czas, by Francisca zadebiutowała w Teatro Apolo. Niestety, Izabela przekazuje jej bardzo złą nowinę. Adela, dowiaduje się, że Karolina, próbuje wyrzucić ją ze sklepu – jedynym sposobem na pozbycie się Karoliny jest wykupienie jej udziałów w firmie. Zdesperowany Germán prosi Antonię o pieniądze, ale ona odmawia. Germán odkrywa powód odmowy: Gabriel ukrywa się w magazynie. Dora Dolores organizuje kolację sylwestrową w swoim domu, ale ku jej wielkiemu żalowi nie będzie mogła liczyć na Cristóbala, który zaskakuje Blancę ponowną deklaracją miłości. I to nie jako jedyny. Víctor Dumas wyjaśnia Celii cel swojej podróży do Madrytu – chce wyznać jej miłość. Portret matki Elisy znów wisi w salonie Silvów. Elisa przekazuje go, przypisując sobie całą zasługę, chociaż jej siostry podejrzewają, że to dlatego, że jej relacja z ojcem się pogorszyła. Ricardo zamierza zapewnić Karolinie to, czego tak bardzo pragnęła Elisa: oficjalnie uznać ją za swoją córkę.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.