„Sześć sióstr” – Odcinek 136: Warunki

W 136. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Rodolfo oczekuje od żony, że wkrótce urodzi mu syna. Emisja 11 marca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Diana znów traktuje chłodno Salvadora i nie chce mu wyjawić powodu. Mężczyzna nie traci nadziei, że między nimi wszystko się ułoży. Zupełnie inaczej postrzega swój związek Francisca. Podejmuje zdecydowane działania, by nie przedłużać swojej udręki.

Blanca czuje się coraz bardziej osamotniona i zepchnięta na drugi plan. Ma żal do męża, że nie okazuje jej należytego szacunku. Rodolfo oświadcza jej, że oczekuje od niej tylko jednego – ma mu dać potomka, który zapewni ciągłość rodu Loygorri. Cristóbal czuje się zmuszony przystać na warunki Mariny po tym jak oboje uciekli, aby rozpocząć nowe życie z dala od Blanki.

Germán odwiedza Carolinę w szpitalu psychiatrycznym. Wydaje mu się, że jej stan zdrowia uległ poprawie, jednak szybko przekonuje się, że był w błędzie. Celii udaje się nakłonić Benjmína do odbycia rozmowy z córką.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.