„Sześć sióstr” – Odcinek 135: Nowy dom

W 135. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Francisca nie chce zamieszkać z Luisem. Emisja 10 marca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Blanca i Cristóbal utrzymują swój związek w tajemnicy przed wszystkimi. Chociaż bardzo się starają zacierać ślady, mogą zostać zdemaskowani z powodu spinki do włosów zostawionej w pokoju hotelowym.

Luis zabiera Franciscę do mieszkania, w którym mogliby razem zamieszkać. Ma nadzieję, że zrobi jej w ten sposób niespodziankę. Ona tymczasem oznajmia, że nie opuści rodzinnego domu, dopóki nie urodzi dziecka. Później wyjawia Dianie w sekrecie, że to właśnie ciąża jest powodem, dla którego zgodziła się na ślub. Diana również ma wątpliwości, czy przeprowadzka w tym momencie to dobry pomysł.

Adela zgadza się pomagać Germanowi w sklepie, ale z ukrycia, z obawy przed skandalem. Nie wszystkim siostrom podoba się ten pomysł. Elisa udaje się do lekarza specjalizującego się w akupunkturze, aby pomógł jej wyleczyć kolano. Chce wrócić do pełnej sprawności przed przyjęciem, na które zaprosiła kandydatów na męża.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.