„Sześć sióstr” – Odcinek 1: Prawa i obowiązki

W 1. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Blanca i Roberto zaręczają się. Fernando Silva osieroca sześć córek. Emisja 2 grudnia o godz. 17:05 w WP.

Rodzina Silva wydaje przyjęcie, podczas którego dojdzie do zaręczyn Blanki, jednej w sześciu pięknych sióstr, z Robertem Loygorrim. Wszyscy cieszą się z tej okazji i nie przeczuwają nawet, że wkrótce wydarzy się coś, do odmieni ich los o 180 stopni. Adela, Diana, Celia, Francisca, Elisa, a także Blanca będą musiały wziąć na siebie obowiązek zadbania o rodzinę oraz należącą do niej firmę tekstylną, jeśli nie chcą utracić swojej pozycji, ani poziomu życia, do jakiego przywykły. Ich przyszłość oraz marzenia stają pod znakiem zapytania. Jak poradzą sobie same w świecie, w którym kobietom zabrania się nawet prawa do udziału w wyborach?

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.