Katia, Jackie i Vanessa są pięknymi i pozornie szczęśliwymi kobietami, żonami odnoszących sukcesy mężczyzn. Naprawdę jednak, z różnych względów, ich małżeństwa stały się koszmarem, z którego pragną się wybudzić. We trzy zmawiają się, żeby zabić swoich mężów. Jacht, którym Lorenzo, Julio i Nicolás wypływają powędkować, wybucha w powietrze.

Jakiś czas wcześniej. Przerażona porwaniem syna Vanessa ostrzega Julia, że jeśli ponownie narazi ich syna albo ją samą, nigdy więcej jej nie zobaczy. Zmagający się z ciężką depresją Nicolás planuje popełnić samobójstwo, lecz nie sam, a razem ze swoją żoną Katią. Odkręca zawory gazowe, tłumacząc, że robi to z powodu miłości. Lorenzo pragnie utrzymać swoją wyższość nad żoną i, posługując się szantażem oraz wpływami, doprowadzić do zwolnienia kobiety z pracy. Później próbuje zniechęcić kobietę i wmawia jej, że do pewnych prac zwyczajnie się nie nadaje. Kiedy Jackie dowiaduje się o wszystkim, grozi mężowi rozwodem, za co zostaje mocno pobita.

Katia, Jackie i Vanessa spotykają się i lamentują nad trudnym życiem, jakie spotkało je u boku mężów. Wspólnie opracowują plan pozbycia się ich i wprawiają go w czyn. Niewzruszone obserwują z daleka, jak jacht z ich mężami na pokładzie eksploduje na wodzie. Komendant Bruno zabiera kobiety na przesłuchanie. One zgodnie uznają, że od teraz muszą postępować rozważnie oraz posługiwać się jedną wersję wydarzeń, by nie wzbudzać niczyich podejrzeń.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerni


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.