„Siła serca” – Odcinek 6: Niespodziewany gość

W 6. odcinku telenoweli „Siła serca”: Samantha zostaje porwana. Willy przybywa jej na ratunek. Emisja 12 grudnia 2022 o godz. 16.50 i 21.30 w Novelas+.

Isabel próbuje zbliżyć się do męża, lecz on ponownie ją odtrąca. Samantha wygrywa walkę. Willy składa jej gratulacje. Ángela i Génesis obrzucają się mąką w trakcie pieczenia ciasta. Niespodziewanie pojawia się Juan Marcos i także obrywa. Isabel nakrywa ich razem w kuchni i urządza scenę zazdrości. Génesis wstawia się za Ángelą i mówi matce, że Ángela kocha Diega. Samantha zostaje porwana. Willy pożycza samochód Leticii i spieszy jej na ratunek. W trakcie pościgu dochodzi do wypadku. Porywacze uciekają z rozbitego samochodu, porzucając nieprzytomną Samanthę.

Fernanda dowiaduje się, że Ángela ma towarzyszyć Juanowi Marcosowi w podróży do Miami. Samantha odzyskuje przytomność. Prosi Willy’ego, by nigdy więcej nie narażał dla niej życia. On zwraca się do niej z pretensjami, że go śledzi. Fernanda zatrzymuje się w tym samym hotelu, w którym przebywają Juan Marcos, Ángela, Diego i Génesis. Przy pierwszej okazji zakrada się do pokoju Juana Marcosa. Gdy Ángela wraca do pokoju po aparat fotograficzny, zastaje kobietę w samej bieliźnie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.