„Siła serca” – Odcinek 4: Wspólna noc

W 4. odcinku telenoweli „Siła serca”: Samantha i Willy upijają się i idą do łóżka. Emisja 8 grudnia 2022 o godz. 16.50 i 21.30 w Novelas+.

Samantha i Willy upijają się. Kobieta przypomina sobie ich pierwszy raz. Isabel chce zorganizować przyjęcia, aby uczcić fuzję firm. Juan Marcos nie jest zadowolony z pomysłu żony, co staje się powodem kolejnej awantury. Samantha widzi Fernandę w towarzystwie mężczyzny, ale nie udaje jej się zobaczyć jego twarzy. Emma budzi Pabla w nocy. Mówi mu, że słyszy niepokojące odgłosy i zmusza do przeszukania całego domu. Po wszystkim zaciąga go do swojego pokoju, aby przy niej czuwał.

Willy i Samantha idą do łóżka. Luis ponownie nachodzi żonę w rezydencji rodziny Arroyo. Tym razem jednak ma pokojowe zamiary. Prosi Ángelę o wybaczenie i oznajmia jej oraz Juanowi Marcosowi, że znalazł pracę. Samantha próbuje wmówić Willy’emu, że do niczego między nimi nie doszło. Ángela wyznaje Samancie, że zakochała się w swoim przełożonym. Isabel całuje Renza i prosi, aby donosił jej o wszystkim, co robią Ángela i jej mąż.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.