„Bezduszna” – Odcinek 46: Wielki zawód

W 46. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Rafael wyrzeka się własnego ojca. Emisja 18 września 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Carmelo wspomina Leticii o wizycie inspektorów. Rafael mówi matce, że planuje poślubić Fernandę. W trakcie rozmowy zauważa na jej ciele ślad po uderzeniu. Luis obawia się, że bezpowrotnie stracił Mirian. Leticia próbuje zniechęcić Rafaela do poślubienia Fernandy. Octavio także nie zgadza się z decyzją syna i jest gotowy na wszystko, by wybić mu ten pomysł z głowy. Martina nie zgadza się na przesunięcie kolacji z Clarą. Luis zatrzymuje się na noc w chacie Gabina. Luis cieszy się, że Fernanda zapomniała o zemście. Juana uważa, że Rafael ma prawo wiedzieć, że Fernanda owdowiała. Rigoberto zdaje egzamin z doskonałym wynikiem.

Fernanda i Juana podejrzewają, że David odsunie się od Clary, gdy pozna jej przeszłość. Isabela nie zamierza rezygnować z wygód, do których przywykła. Potrzebuje jednak pieniędzy, aby wieść życie na tym samym poziome. Julia wierzy, że Isabela i Rafael się pogodzą. Jest gotowa pomóc Leticii w pozbyciu się Fernandy. Isabela postanawia pojechać do stolicy razem z Ángelą. Juana dowiaduje się od wspólniczki, że Octavio zabił córkę Cesara. Germán radzi Edgarowi, by trzymał się z dala od Ángeli. Octavio przypisuje Fernandzie romans z Cesarem. Rafael wyrzeka się ojca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezduszna
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.