„Akacjowa 38” – Odcinek 168: Felipe wyjawia, gdzie ukrył Inocencię

W 168. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Inspektor Riesco nie może aresztować Germana. Emisja 2 września 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Susana zdradza inspektorowi Riesco, iż Germán zjawił się w jej zakładzie w dniu napaści na Cayetanę wzburzony i z zakrwawioną dłonią. Mówił również o tym, że żona zasługuje na śmierć. Felipe, na błagania Manueli, wyznaje, że Inocencia jest w San Gines. Manuela i Justo natychmiast się tam udają. Zeznania Fabiany rzucają podejrzenie na Germana. On jednak nie zamierza uciekać i ukrywać się, mimo iż znajomy inspektor Mendes wyjechał na dłużej do Barcelony. W domu opieki Celia zaprzyjaźnia się z młodym urwisem, Tano, który pracuje w ogrodzie. Nadal też żyje urojoną ciążą. Wzruszona Fabiana dostaje w prezencie afisz teatralny z Ritą. Przyjaciele urządzają też na jej cześć małe przyjęcie na poddaszu.

Materiały TVP
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Przykre jest gdy ktoś ci pomoże a ty udając osobę krystaliczna oskarżasz kogoś o coś czego nie jesteś pewny.Szkoda że ta stara rura nie zdechła a była umierającą.Sama ma córkę a umoralnia wszystkich dookoła.

    1. Anetko wyluzuj🌻🌻To tylko chora wyobraźnia scenarzysty.
      Będzie dobrze!Dr jest szczęśliwym mężem Manueli w rzeczywistości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.