„Siła serca” – Odcinek 176: Pojedynek

W 176. odcinku telenoweli „Siła serca”: Verdugo i Miguel stają do pojedynku. Emisja 7 sierpnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Verdugo przyjmuje wyzwanie Miguela. Fabiola próbuje nakłonić go do zmiany zdania. Ángela jest zazdrosna o Juana Marcosa. Na dodatek martwi się, że ukochany stracił do niej zaufanie. Nicolás rozpoczyna rehabilitację. Ringo i Fernanda obmyślają plan, jak sprawić, żeby Miguel zginął w trakcie pojedynku z Verdugiem. Rosario wyznaje Verdugowi, że jest jego matką, aby zmusić go do wycofania się z pojedynku. Miguel wyznaje Yvonne, że chce położyć kres niekończącym się utarczkom i problemom i nie boi się oddać życia w walce.

Juan Marcos dowiaduje się o pojedynku Miguela z Verdugiem. Bernardo mówi Willy’emu i Samancie, że zna dobrego lekarza, który podjąłby się zoperowania Nicolasa, aby chłopiec stanął na nogi. Fernandzie nie udaje się przekupić arbitra pojedynku. Verdugo żegna się z matką i dziękuje jej za podarowanie życia. Następnie udaje się na pojedynek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.