„Siła serca” – Odcinek 132: Wytrwałość

W 132. odcinku telenoweli „Siła serca”: Miguel przyznaje, że zakochał się w Fabioli. Emisja 6 czerwca 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Miguel wyznaje Juanowi Marcosowi, że zakochał się w Fabioli. Willy, Nicolás i Jésica przekonują Samanthę do zrezygnowania z wyjazdu do Berlina. Gustavo mówi Miguelowi, że wszyscy porywacze zginęli prawdopodobnie w porachunkach mafijnych. Bernardo uprzedza Dantego i Víctora, że mają problem, bo jego ludzie zostali zamordowani.

Miguel martwi się o Fabiolę, która dotąd nie wybudziła się ze śpiączki. Esteban wyjawia Samancie, że Willy i Niolás działali w zmowie, aby zniechęcić ją do wyjazdu. Camilo zmusza do Víctora do wyjawienia nazwiska pośrednika. Ángela odwiedza Fernandę w szpitalu psychiatrycznym.

Jésica i Nicolás radzą Willy’emu, żeby odszukał Samanthę i nie zostawiał jej samej z Estebanem. Camilo zjawia się w domu Bernada i stawia żądania. Bernardo kontaktuje go z Verdugo. Juan Marcos prosi Laurę o wsparcie przeciwko rodzinie Del Castillo. Miguel oznajmia Gustavowi, że Fabiola jest jego dziewczyną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.