„Siła serca” – Odcinek 122: Matka zastępcza

W 122. odcinku telenoweli „Siła serca”: Clara wyznaje, że została surogatką. Emisja 23 maja 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Juan Marcos postanawia usunąć się na bok, aby Ángela mogła ułożyć sobie życie z Gustavem. Willy chce się poddać operacji wzroku. Samantha uprzedza go, że jest bardzo ryzykowna.

Fernanda konfrotnuje Camila. Miguel robi się zazdrosny o Rodriga, gdy ten okazuje zainteresowanie Fabiolą. Bernardo zawiadamia Willy’ego i Samanthę o śmierci Loreny i ich dziecka. Ofertuje pomoc Clarze. Kobieta wyjawia, że jest w ciąźy, ale nie zna tożsamości ojca, albowiem została zapłodniona przez Lorenę.

Juan Marcos jedzie do domku na plaży, następnie rozkazuje Federikowi powiadomić Fernandę, że nią czeka. Fernanda daje pierwszy występ w barze Dantego. Samantha i Willy dowiadują się od Estebana, że Lorena oszukała ich w sprawie ciąży. Miguel i Gustavo zjawiają się w barze.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.