„Bogaci też płaczą” – Odcinek 22: Czas na pojednanie

W 22. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana przekonuje się o niewinności Luisa Alberta. Emisja 19 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Sandra wyjawia Marianie, że to nie Luis Alberto zastawił pułapkę na jej ojca i prosi o trzy miliony dolarów na wyjazd z kraju. Kobieta wpada w przerażenie, gdy zauważa, że Víctor przygląda się jej z samochodu.

Britny chce zerwać z Polem, chociaż on błaga ją, żeby to przemyślała. Soraya idzie na przymiarkę sukni ślubnej. Felipe dostaje pracę w Bodegas Aurrera. Mariana pociesza Britny. Uriel przedstawia Anę Laurę Sofíi. Mariana opowiada don Albertowi o spotkaniu z Sandrą. Salvatierra zgadza się spełnić prośbę kobiety i wręczyć jej pieniądze.

Luisa Alberta ponownie dręczą koszmary. Tym razem śni mu się, jak jeden z nauczycieli zamyka go na klucz w karnym pokoju. Sandra wyznaje Marianie, że widziała w wiosce dwóch mężczyzn – jeden spotkał się z ojcem i oszukał go, zaś drugi przyszedł do niej i zaoferował pieniądze w zamian za kłamstwo. Mariana daje szansę Luisowi Albertowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placza
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.