Maribel Verdú zagra w nowym filmie Pabla Bergera “Abracadabra”

Maribel Verdú ponownie pod batutą Pabla Bergera jako odtwórczyni głównej roli w filmie “Abracadabra”.

Cztery lata temu Pablo Berger zaskoczył innowatorską adaptacją baśni w czarno-białym filmie niemym pt. “Śnieżka”. W tym roku przymierza się do zrealizowania kolejnego projektu pod tytułem “Abracadabra”, w którym główną rolę zagra dwukrotna zdobywczyni nagrody Goga Maribel Verdú (“Siedem stołów bilardowych”, “Śnieżka”).

Film z założenia ma być czarną komedią z elementami dramatu, thrillera y fantastyki. Jego bohaterką jest Carmen (w tej roli Verdu), gospodyni domowa, mieszkająca w Carabanchel, która odkrywa, że jej mąż został nawiedzony przez ducha. Kobieta rozpoczyna badanie zmierzające do uwolnienia mężczyzny, prowadzące przez sceny komiczne i grozy.

Obsadę filmu uzupełniają Antonio de la Torre (“Stare grzechy mają długie cienie”), José Mota (“Życie to jest to”), Quim Gutiérrez (“Granatowy prawie czarny”) i José María Pou. Przygotowaniem kostiumów zajmie się nominowany w tym roku do Oscara Paco Delgado. Zdjęcia rozpoczną się na początku maja, obejmą dwie prowincje Madryt i Nawarrę i potrwają siedem tygodni.Comments

  1. Dziś w wieku 82 lat zmarł wenezuelski aktor Carlos Camara, znany z telenowel “Virginia”, “Płonąca pochodnia”, “Prawdziwa miłość” i “Cena marzeń”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.