Śmierć Águedy zostaje uznana za nieszczęśliwy wypadek. Olmo uważa, że osobą, która najbardziej skorzysta na tym jest jego przyrodnia siostra, Pepa, i wskazuje ją jako winowajczynię. Akuszerka nie może pomóc Emilii i Raimundo w rozwiązaniu ich problemów finansowych. Nie wolno jej dobrowolnie dysponować spadkiem do momentu odczytania testamentu zmarłej matki. Emilia i Alfonso oznajmiają Rosario, że opuszczą Puente Viejo w poszukiwaniu pracy.

Pepa jest przybita po śmierci Águedy. Tristán tymczasem spędza urocze chwile w towarzystwie Gregorii. Ksiądz Anselmo nalega na Franciskę, żeby przerwała cierpienie Pepy i Tristana i wyznała im prawdę, ale pani Montenegro odmawia. Paquito czuje się sfrustrowany tym, że nie został przyjęty do pracy ślusarza z powodu swojego pochodzenia. Do miasteczka przyjeżdżają nowi aptekarze, Manuel i María Cristina. Małżeństwo zwraca się do Paquito z prośbą o oprowadzenie ich po Puente Viejo.

Juan i Enriqueta nie znajdują nikogo, kto zechciałby wynająć im lokal. Młody Castañeda potrzebuje go jako przykrywki do swoich lewych interesów. Olmo próbuje zasiać zwątpienie w Raimundo, gdy pyta go, czy Pepa byłaby zdolna do morderstwa.

Emisja 2 listopada godz. 12:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

„Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.