Pepa informuje brata o śmierci ich matki. Olmo jest załamany. Soledad ma mieszane uczucia, ale postanawia okazać mu swoje wsparcie w tych trudnych chwilach. Olmo wyjaśnia Gwardii, że opuścił przyjęcie przed tragicznym w skutkach wypadkiem jego matki. Udaje mu się jednak skierować ich uwagę na Pepę, która mogła mieć motyw by zabić Águedę.

Po pogrzebie matki Pepa próbuje zachować dystans między Tristanem, lecz pilnie potrzebuje wyżalić się komuś ze swoich trosk. Zwierza się ojcu Anselmo, że po śmierci Águedy czuje się bardziej samotna niż kiedykolwiek. Alfonso ma nadzieję, że Pepa pomoże im odzyskać gospodę i namawia żonę, żeby pogodziła się z ojcem, który wciąż cierpi z powodu śmierci narzeczonej. Pepa postanawia wesprzeć finansowo przyjaciółkę, lecz Olmo uprzedza ją, że nie może dobrowolnie dysponować spadkiem.

Emisja 2 listopada godz. 11:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

„Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.