„Rubí” – Odcinek 18: Marzenie Rubí

W 18. odcinku serialu „Rubí”: Rubí odchodzi od Lucasa, żeby uwieść hiszpańskiego księcia. Emisja w środę 24 marca 2021 o godz. 13.55.

Rubí nie wierzy, że Alejandro chce się ożenić z Sonią. Japoński przedsiębiorca Sadao Tadashi okazuje zainteresowanie Rubí. Składa jej kuszącą propozycję. W trakcie konferencji prasowej Rubí oczernia Maribel. Nazywa ją oszustką, która wykorzystuje swoją niepełnosprawność, aby wzbudzać litość. Marbiel jest wściekła na Rubí. Lucas próbuje namówić Rubí do złożenia wizyty japońskiemu biznesmenowi. Ona nie chce współpracować, pakuje swoje rzeczy i jest gotowa się wyprowadzić. Dochodzi między nimi do awantury.

Rubí odwiedza Alejandra, aby usłyszeć na własne uszy, że zamierza poślubić kobietę, której nie kocha. Alejandro potwierdza, że planuje ślub z Sonią i spodziewają się dziecka. Rubí uprzedza go, że ich małżeństwo się nie uda i wychodzi obrażona.

Współcześnie. Carla jest zaniepokojona brakiem wieści o Franku. Boris wychodzi go poszukać. Znajduje go leżącego nieprzytomnie i zakrwawionego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.