„Rubí” – Odcinek 15: Śmierć Refugio

W 15. odcinku serialu „Rubí”: Refugio umiera w ramionach Rubí. Rubí zmusza Carlę do pozostania w jej domu. Emisja w piątek 19 marca 2021 o godz. 13.55.

Arturo obiecuje Cristinie, że pomoże Cayetanowi w odzyskaniu wolności, ponieważ wierzy w jego niewinność. Héctor oświadcza dziennikarce, że jest zaskoczony tym, ile uwagi poświęcają Rubí ona i jej koledzy po fachu. Lucas złości się, gdy prasa okazuje większe zainteresowanie życiem prywatnym Rubí niż jego kolekcją. Komendant Espinosa informuje Cristinę i Artura, że Rubí postarała się, aby wrobić Cayetana w napad na ich posiadłość. Rubí wmawia siostrzenicy, że Cayetano jest przestępcą.

Współcześnie. Carla wyjawia Frankowi, że przeprowadza wywiad z szaloną kobietą, która zniszczyła życie wielu ludziom. Frank namawia ją do powrotu. Początkowo się waha, ale nie może zrezygnować, gdyż sama Rubí zmusza ją do pozostania – jeśli opuści jej dom, nie otrzyma zgody na publikację żadnego materiału na temat ciotki.

19 lat wcześniej. Refugio umiera na zawał serca. Cristina obwinia Rubí o śmierć maki. Alejandro ma pretensje do Hectora o porwanie Rubí.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.