„Rubí” – Odcinek 14: Tortury

W 14. odcinku serialu „Rubí”: Héctor zamyka żonę w piwnicy. Rubí wrabia Cayetana w napad. Emisja w czwartek 18 marca 2021 o godz. 13.55.

Lucas szuka Rubí u Alejandra. Zaczyna się niepokoić, gdy nie zastaje ich razem. Héctor zamyka żonę w piwnicy. Zapowiada, że będzie jej więzieniem aż do śmierci. Zdesperowana Rubí próbuje przekonać męża, że naprawdę go kocha i jest gotowa do niego wrócić. Obiecuje także, że wycofa pozew rozwodowy. Héctor daje się nabrać.

Rubí prosi męża, żeby zabrał ją do Lucasa po rzeczy. Gdy zostaje sam na sam z przyjacielem, wyjawia mu, że została porwana. Boris ponownie przegania Hectora przy pomocy strzelby. Héctor zapowiada żonie, że nie puści jej tego płazem. Chuspa, Gatillo i ich ludzie włamują się do posiadłości rodziców Maribel. Rubí rzuca podejrzenia na Cayetana.

Rubí publicznie oskarża męża o porwanie oraz psychiczne znęcanie się nad nią. Héctor z niedowierzaniem słucha, jak żona go oczernia. Napleón zapewnia Sonię, że Alejandro ją kocha i nie zwiąże się z Rubí, która wyrządziła im tyle krzywd.

Współcześnie. Carla przeżywa szok na wieść, że Rubí pozbyła się Cayetana, żeby usunąć go z życia siostry i siostrzenicy. Postanawia przerwać wywiad i opuścić posiadłość Rubí.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.