„Imperium kłamstw” – Odcinek 5: Mroczna przeszłość Augusta

W 5. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa odkrywa, że jej ojciec był przemytnikiem. Emisja 11 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Elisa spotyka Leonarda w samolocie i myśli, że ją śledzi. Postanawia jednak usiąść obok niego, a w trakcie lotu zasypia na jego ramieniu. Leonardo obiecuje Elisie, że zostawi ją w spokoju, gdy wyjaśni sprawę zabójstwa Julii i jej ojca. Teresa narzeka, że musi ciężko pracować, podczas gdy Leonardo przechadza się po ulicach Nowego Jorku.

Renata jest przekonana, że Victoria i Elisia nie chcą powierzyć jej fotela dyrektor generalnej, gdyż uważają ją za chorą psychicznie. Proponuje Eugeniowi, by odkupił od niej akcje firmy. Marcelo obiecuje Sonii, że gdy dostatnie rozwód, zabierze ją gdzieś daleko i będą na zawsze razem, bogaci i szczęśliwi. Insynuuje, że mógłby zaaranżować jakiś wypadek i pozbyć się żony.

Victoria mówi Fernandzie, że Julia Álvarez nigdy nie pracowała w Grupo Cantú. Podejrzewa, że kobieta była kochanką jej męża. Darío uświadamia Elisę, że ojciec wykorzystywał ją do przemycania dzieł sztuki i prania brudnych pieniędzy. Eugenio dzwoni do Eugenia, by upewnić się, że wykonał zadanie.

Leonardo potwierdza Elisie, że jej ojciec był przemytnikiem. Ona zarzeka się, że o niczym nie wiedziała. Mario i Adriana mówią Fernandzie, że Augusto wykorzystywał ją do swoich ciemnych interesów oraz przelewał na jej konto pieniądze i dlatego podejrzewają, że była jego kochanką. Przerażona Elisa wyjawia Leonardowi, że jest szantażowana przez porywaczy, którzy uwięzili Maríę José.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.