„Imperium kłamstw” – Odcinek 4: Sprzedane udziały

W 4. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa przyznaje się do sprzedaży udziałów. Emisja 10 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Leonardo widzi, jak Elisa wychodzi z pokoju Julii. Zatrzymuje ją i zabiera na komisariat, żeby ją przesłuchać. Darío uderza Pabla, gdy ten próbuje zgwałcić Maríę José. Victoria przyznaje się, że śledziła męża, bo podejrzewała go o zdradę, ale w pewnym momencie zrezygnowała i wróciła do domu. Leonardo przekonuje Elisę, że nie jest jej wrogiem i pragnie jej pomóc.

Elisa oświadcza prokuratorowi, że czuje się prześladowana przez Leonarda i chce go pozwać. Leonardo broni się. Podejrzewa, że Elisa kryje zabójców swojego ojca i jego żony. Victoria podcina skrzydła Renacie, gdy mówi jej, że postanowiła mianować Elisę nową dyrektor firmy. Elisa zamyka się w samochodzie, aby przeczytać skradziony dziennik Julii. W trakcie czytania przypomina sobie, rozmyśla o Leonardzie.

Renata i Marcelo próbują przekonać Victorię, że Elisa nie nadaje się na stanowisko kierownicze. Wytykają jej, że zdążyła już dogadać się z Eugeniem w sprawie sprzedaży firmy. Elisa wspomina Fernandzie, że jest szantażowana. Darío zmusza ją do przewiezienia cennych dzieł, skradzionych rzekomo przez jej ojca, do Nowego Jorku.

Fernanda ma pretensje do Carmen, że zmusiła ją do urodzenia Juanita. Elisa przyznaje się matce do sprzedaży części udziałów Eugeniowi. Tłumaczy, że w ten sposób mogła spłacić ogromne długi, jakie zostawił po sobie ojciec. Nieves przypomina sobie, że w tragiczną noc Julia odjechała taksówką i zapewniała, że po raz ostatni wymyka się z domu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.