„Dziedziczka” – Odcinek 70: Pedro zabija Dantego

W 70. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro mści się na Dante za zdradę. Emisja 23 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara oznajmia matce, że wspólnie z Juanem postanowili się pobrać. Julieta ma pretensje do matki, że zmusiła ją do ślubu z Juanem. Uważa, że to przez nią stała się pośmiewiskiem całego rancza. Rosa przyznaje, że popełniła błąd, lecz zrozumiała, że Mateo naprawdę ją kocha i powinni być razem ze względu na dziecko. Débora przegląda ukryte listy. Później ostrzega Pedra, że znajdzie sposób na zdemaskowanie go i wszyscy dowiedzą się, jaki jest naprawdę.

Sara oznajmia braciom Del Monte, że postanowiła wrócić na hacjendę, lecz nie będzie rościła sobie do niej żadnych praw. Zauważa coś dziwnego w zachowaniu Pedra w stosunku do Henry’ego i Victoria i wspomina o tym Juanowi. Tadeo mówi Beatriz, że już wie, że jest jednym z trojga przyszłych dziedziców fortuny Del Monte. Cornelio uważa, że Juan powinien się dowiedzieć o niegodziwościach Pedra, by nikogo więcej nie skrzywdził.

Dante staje się kolejną ofiarą Pedra. Pedro mści się na nim za to, że powiedział Juanowi o Campo Verde. Juan wyjawia Sarze, że firma Campo Verde należy do Pedra.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.