„Drogocenna perła” – Odcinek 91: Manfred musi zwrócić akcje

W 91. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Ernest szantażuje Manfreda. Emisja 23 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Franz cieszy się z powrotu do domu. Aurora znajduje na swoim ubraniu proszek na swędzenie. Czuje się oszukana i upokorzona przez Joela. Rezynuje z występu i wraca do domu, lecz poprzysięga zemstę. Tymczasem Lola zbiera gorące owacje od publiczności. Także występ Hildy zostaje ciepło przyjęty, co bardzo cieszy Toniego. Laura ma okazję spotkać się z Guiseppe.

Arlindo pociesza Volpinę. Ludzie Decia przeprowadzają napad na klub. Davi zostaje ranny, ale udaje mu się wezwać policję. Cavalcante przybywa na czas i zatrzymuje złodziei. Jeden z nich wyjawia, że działali z polecenia Decia. Décio i Yuca szykują się do ucieczki. Walter angażuje się w pościg za synem.

Laerte nazywa Manfreda mordercą. Eladio opowiada Ernestowi o przekrętach Manfreda. Obarcza go także winą za sabotaż i upadek firmy. Ernest zgadza się pracować dla Eladia. Silvia wyjawia, że wybuch w firmie został zaaranżowany w celu pozbycia się Franza. Za jej namową, Ernest zjawia się u Manfreda i żąda zwrotu akcji. Jeśli się sprzeciwi, trafi do aresztu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.