„Imperium kłamstw” – Odcinek 9: Negocjacje z porywaczami

W 9. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa zbiera pieniądze na okup za Maríę José. Emisja 17 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Pablo dzwoni do Elisy z żądaniem miliona dolarów w zamian za wskazanie miejsca przebywania Marii José. Justino mówi Leonardowi, że od śmierci Julii Nieves nie jest sobą. Chodzi rozkojarzona i zmartwiona, jakby ktoś ją do czegoś zmuszał. Clara wyjawia Victorii, że Julia i Augusto prowadzili wspólne interesy związane z kradzieżą dzieł sztuki. Victoria podejrzewa, że łączył ich także romans. Darío i jego ludzie łapią Maríę José i ponownie ją więżą.

Fernanda mówi Adrianie i Mario, że Elisa próbuje zdobyć pieniądze dla porywaczy. María José zostaje ukarana za próbę ucieczki. Marcelo uprzedza Victorię, że nie pozwoli jej dłużej ranić Renaty i, jeśli zajdzie taka potrzeba, zabierze ją z daleka od niej. Sara odkrywa, że Leslie wagaruje. Uświadamia ją, że będzie musiała powiedzieć o wszystkim ojcu.

Elisa wciąż nie wie, jak powiedzieć matce i siostrze, że María José została porwana, a ich ojciec był przemytnikiem i oszustem, który wykorzystywał galerie do prania brudnych pieniędzy. Po raz kolejny próbuje rozwiązać problemy na własną rękę. Jedzie na umówione spotkanie z Pablem, by wręczyć mu okup. Gdy dociera na miejsce, mężczyzna już nie żyje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.