„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 51: Rozprawa apelacyjna

W 51. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Eva ponownie staje przed sądem. Pablo występuje jako jej adwokat. Emisja 6 stycznia o godz. 15:50 w iTVN .

Adriana wyjawia Bobby’emu, że spodziewa się dziecka Andy’ego. Eva jest gotowa zrezygnować z Pabla przez wzgląd na Betty. Dzieli się swoimi przemyśleniami z Federicą, Sorayą i Berthą. Evencio opuszcza szpital. Pablo zobowiązuje się przed Evą, że zajmie się Betty. Rozpoczyna się rozprawa Evy. Marisol wyjawia, że przed laty ojczym ją zgwałcił. Javier przyznaje się przed sądem, że wiedział o malwersacjach w firmie. Víctor występuje do sądu o odrzucenie Evencia jako świadka ze strony Evy. Soraya podejrzewa, że Adriana jest w ciąży. Noemí oznajmia Celeste, że nie weźmie ślubu i nie jest w ciąży. Esteban zawiadamia Pancha o załamaniu Bobby’ego.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.