„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 50: Przyjęte oświadczyny

W 50. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Betty trafia do szpitala. Noemí przyjmuje oświadczyny Estebana. Emisja 3 stycznia o godz. 15:50 w iTVN .

Pancho namawia Estebana do ślubu z Noemí i uznania jej dziecka. Marcos przyjmuje pozew Evencia. Ciężko ranny mężczyzna obiecuje Evie, że ze zezna przed sądem całą prawdę. Adriana wyrzuca Andy’ego z domu. Armando zakazuje mu zbliżać się do jego córki. Popychany przez Pancha i jego żonę Esteban oświadcza się Noemí. Zostaje przyjęty. Adriana posądza Noemí o kłamstwo. Marlene dowiaduje się z ich rozmowy, że Adriana spodziewa się dziecka Andy’ego. Także między Betty a Evą dochodzi do konfrontacji. W jej trakcie ciężarna kobieta traci przytomność. Pancho zostaje powiadomiony, że wytoczony przeciwko niemu proces odbędzie się w Arizonie. Marlene informuje Andy’ego o ciąży Adriany. Marisol obmyśla plan uratowania córek Irmy. Bobby wyznaje Sorai, że pokochał ją i Pancha. Później zwierza się z tego Adrianie. Ona zaś wyjawia mu, że spodziewa się dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.