„Sześć sióstr” – Odcinek 49: Czas na zmiany

W 49. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Celia rozwija nową pasję. Siostry Silva rozważają zakup nowej maszyny. Emisja 2 lutego o godz. 17:05 w telewizji WP .

Pojawienie się popularnej aktorki w sukni we wzory wywołuje wstrząs w madryckiej modzie. Wpatrzone w nią kobiety garną się do sklepów z żądaniem odzienia uszytego z podobnej tkaniny. Siostry Silva rozważają zakupienie maszyny do wyszywania wzorów, choć znacznie nadszarpnęłoby to budżet fabryki.

Relacje Franciski z Gabrielem zacieśniają się do tego stopnia, że panienka Silva zaczyna zastanawiać się nad tym, co właściwie czuje do młodzieńca. Celia całkowicie oddaje się swojej nowej pasji – pisarstwu – i postanawia założyć krąg literacki w domu, czemu ze stanowczością sprzeciwia się ciotka Adolfina. Rodolfo aranżuje ucieczkę z Victorią. Czy przebiegnie ona zgodnie z planem?

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.