„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 32: Adwokat Evy | novela.pl

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 32: Adwokat Evy

novela.pl 3 stycznia 2017 0

W 32. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Betty zostaje zdemaskowana. Pablo chce reprezentować Evę przed sądem. Emisja 10 stycznia o godz. 15:50 w iTVN

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 32: Adwokat Evy

Pablo i Martín podsłuchują rozmowę Marisol z Betty, z której dowiadują się, że ta druga zabiegała o sędziowanie w sprawie Evy, by odsunąć ją od Pabla. Andy wręcza Marlene kokainę. Kobieta podrzuca ją Adrianie, żeby złamać jej silną wolę. Pablo otrzymuje zawiadomienie, że przyznano mu licencję adwokacką. Armando odwiedza Evę w więzieniu. Prosi żonę o przebaczenie, ale ona odmawia i ostrzega go, że zapłaci za swoje winy. Adriana powstrzymuje się przed zażyciem narkotyków i w obecności ojca zwraca się pretensjami do Marlene.

Betty dowiaduje się, że Pablo jest w posiadaniu nagrania jej ostatniej rozmowy z Marisol. Pablo występuje do sędziego z wnioskiem o anulowanie rozprawy. Robert zostaje pozwany przez Pancha. Naskakuje na mężczyznę i grozi wyjawieniem prawdy Bobby’emu. Martín i J.J. trafiają na nagranie z Leilą i jej kochankiem. Bobby i Adriana godzą się. Pancho oznajmia Sorayi, że nadszedł moment, by wyznali Bobby’emu prawdę. Pabla zostaje nowym adwokatem Evy i obiecuje, że dowiedzie jej niewinności.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.

Komentarze »


X