„Sześć sióstr” – Odcinek 31: Ucieczka Elisy

W 31. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa ucieka z domu. Blanca musi podjąć niełatwą decyzję. Emisja 9 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Przyparty do muru przez siostry Silva Carlitos w końcu przyznaje się, że pomógł Elisie w ucieczce, jednak nie potrafi wskazać, gdzie obecnie przebywa uciekinierka. Diana niemal natychmiast obarcza Salvadora winą za zniknięcie najmłodszej siostry. Ucieczka Elisy to nie jedyne zmartwienie Diany i Salvadora. Czeka ich spotkanie pojednawcze z don Ricardo i muszą się zastanowić nad propozycją, jaką siostry Silva przedstawią zachłannemu wujowi. Tymczasem Petra przekonuje Celię do spotkania z Joaquínem na osobności. Doña Dolores oczekuje od Blanki, że nie będzie zasiewała ziarna niezgody między jej synami. Panienka Silva czuje się zmuszona do podjęcia bolesnej decyzji. Victoria nie zgadza się być dłużej z Rodolfem, jeśli ten nie spełni jej wymagań. Salvador ucieka się do nieoczekiwanego sposobu, by uratować rodzinę Silva przed bankructwem.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.