„Prześladowana” – Odcinek 26: Nakryci

W 26. odcinku telenoweli „Prześladowana”: Daniel oświadcza się Lucíi. Liliana przyłapuje ich na pocałunku. Emisja 2 czerwca 2021 o godz. 15.00 w Novelas+.

Daniel prosi Luchę o wybaczenie i wyznaje jej miłość. Radamés orientuje się, że żona odeszła. Tymczasem Pablo upewnia się, że ukochana jest bezpieczna. Daniel mówi Luchy, że chce, żeby Octavio zamieszkał z nim. Siostra Amparo dzieli się z Milagros swoimi przeczuciami – wkrótce pożegna się z tym światem. Daniel prosi Lucíę, żeby została u niego na noc. Pablo przeprasza Daniela, że zawiódł – wyprowadził się z domu Radamésa. Wyznaje, że wciąż kocha Helenę i nie mógł patrzeć, jak mąż ją maltretuje.

Lucía i Daniel spędzają namiętne chwile. Policjant prosi ukochaną o rękę. Pablo zatrudnia się jako ochroniarz Olegaria Marrero. „Diabeł” idzie do szpitala, gdzie poznaje Luchę. Proponuje jej swoją przyjaźń. Siostra Amparo poddaje się badaniom. „Diabeł” poddaje Pabla próbie. Kiedy tajniak ją przechodzi, zatrudnia go jako swojego ochroniarza. W Meksyku pojawia się jedna z kochanek Olegaria – jest z nim w ciąży. Lucha zaskakuje Daniela i przynosi mu posiłek do pracy. Narzeczeni całują się, kiedy w gabinecie pojawia się Liliana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/przesladowana


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.