„W obronie honoru” – Odcinek 11: Cayetana przyłapuje Soledad na plądrowaniu w gabinecie

W 11. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Soledad zostaje przyłapana przez Cayetaną na myszkowaniu w gabinecie. Emisja 2 czerwca 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Arturo przekonuje Sofíę, żeby porzuciła strach i żyła tak jak nakazuje jej serce. Irina uświadamia sobie, że nie całuje Samuela, lecz Flavia. Samuel spotyka się z Neną. Soledad podsłuchuje rozmowę Leonarda z Cayetaną odnośnie odnalezienia Gallardów. Arturo dostrzega rany na ciele Sofíi. Andrea przedstawia Nenie i Samuelowi Horacia jako swojego chłopaka. Sofía zarzuca Leonardowi, odużył ją środkami, żeby ją posiąść.

Samuel informuje braci, że Andrea ma chłopaka. Flavio wspomina pocałunek z Iriną. Arturo tymczasem rozmyśla o Sofíi. Samuel odkrywa, że to Flavio sprzedał informacje do gazety. Andrea donosi Irinie, że Samuel jadł kolację w towarzystwie Neny. Na hacjendę przyjeżdżają reporterki z zamiarem zrobienia zdjęć do reportażu o rodzinie Del Junco. Felipe dziękuje Arturowi, że dzielnie bronił Sofíę przed Leonardem. Cayetana nakrywa Soledad w gabinecie na szperaniu w jej dokumentach.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.