„Po prostu María” – Odcinek 52: Zawód

W 52. odcinku telenoweli „Po prostu María”: María jest rozczarowana pasywnością Alejandra. Emisja 18 listopada o godz. 16:00 w Czwórce.

Mieszkańcy pensjonatu są zaniepokojeni zniknięciem Inocencia. Feli wyklucza jakoby mężczyzna nocował u jakiegoś krewnego lub przyjaciela, gdyż nikt nigdy go nie odwiedzał. Marcela żali się mężowi, że przez nadmiar pracy ją zaniedbuje. Dochodzi do wniosku, że byłaby szczęśliwsza, gdy wyszła za mąż za Inocencia. Inocencio wyznaje Carminie, że po rozstaniu z Marcelą wpadł w szpony alkoholizmu, który zniszczył mu życie. Udało mu się wyleczyć z nałogu, jednak spotkanie z dawną miłością ponownie obnażyło jego słabą walą. Kiedy zdradza jej, że był adwokatem karnistą, ona utożsamia go z upadłym aniołem, którego widziała w kartach.

Laureano chce wyjechać z miasta, gdyż czuje się wzgardzony przez Pinę. Ona zatrzymuje go i całuje, by udowodnić mu, jak bardzo się byli. María otrzymuje wiadomość od Alejandra, w której ten uprzedza ją, że nie zjawi się na kolacji. Pina jest zawiedziona tym, że Alejandro woli świętować swój sukces z rodziną zamiast z Maríą. María nie kryje rozczarowania, gdy dowiaduje się, że Alejandro nie wspomniał ojcu o tym, że planują wziąć ślub. Jest zmęczona czekaniem i próbuje zmusić narzeczonego do podjęcia działań.

Vanesa sugeruje ojcu, żeby wspólnymi siłami zeswatali Alejandra z Dianą. Alejandro wyznaje Marcowi, że nie jest przekonany co do ślubu z Maríą. Ten insynuuje przyjacielowi, że zakochał się w Dianie. Vanesa namawia Dianę, żeby odważyła się wyznać uczucia Alejandrowi, albowiem jest przekonana, że on jej nie odtrąci, gdyż odwzajemnia jej miłość.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.