„Po prostu María” – Odcinek 113: Zobowiązania Maríi

W 113. odcinku telenoweli „Po prostu María”: Maríę czeka podróż do Hiszpanii. Juan Pablo chce jej towarzyszyć. Emisja 15 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Enrique obiecuje Juanowi Pablowi, że porozmawia z Cristóbalem i wyjaśni mu, że między nim a Maríą do niczego nie doszło. Alejandro pociesza Maríę. Jest przekonany, że Enrique wykorzystał sytuację, natomiast Cristóbal prędzej czy później jej wybaczy. Enrique obliguje Maríę do wywiązania się z zawartej umowy. Juan Pablo wstawia się za matką przed Cristóbalem, ale ten, rozgoryczony zdradą żony, oświadcza, że cała miłość, jaką czuł do Maríi przerodziła się w nienawiść.

Mecenas García informuje Maríę, że Cristóbal chce się z nią natychmiast rozwieść. Pina nie zgadza się wrócić do Laureana. Wmawia mu, że już go nie kocha. Paloma uprzedza Juana Pabla, że wraz z Enrique wracają do Hiszpanii oraz wyraża nadzieję, że wkrótce ją odwiedzi. Widząc konsternację na twarzy chłopaka, uświadamia go, że jego matka zawarła umowę z jej ojcem. Vanessa chwali się Heribertowi, że odpłaciła się starej znajomej.

Estela wypija herbatę z domieszką substancji dosypanej przez Vanessę i dostaje silne bóle brzucha. Juan Pablo zobowiązuje się, że będzie towarzyszył matce podczas podróży do Hiszpanii, jeśli tego wymaga umowa. Estela traci ciążę. Marco mówi jej, że doszło do poronienia. Estela zapewnia, że brała tylko to, co jej przepisał. María przypomina sobie, jak obudziła się w łóżku Enrique…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.