„Pierwsza dama” – Odcinek 1: W pogoni za marzeniem

W 1. odcinku telenoweli „Pierwsza dama”: Paloma wyjeżdża do Bogoty i poznaje Leonarda. Emisja 2 stycznia 2023 o godz. 18.45 w Red Carpet TV.

Paloma pochodzi z ubogiej rodziny i jak większość rówieśniczek marzy o lepszym życiu. Nie chce jednak czekać, aż okupiona wyrzeczeniami ciężka praca przyniesie rezultaty. Przekonana, że jej uroda i ambicja wystarczą do osiągnięcia celu wybiera drogę na skróty. Opuszcza rodzinne strony i wyjeżdża na podbój Bogoty.

Przed wyjazdem do stolicy Paloma zwodzi swojego chłopaka Amaury’ego fałszywymi obietnicami i okrada go ze wszystkich oszczędności. W Bogocie zatrzymuje się u kuzyna, Federica, który pracuje w teatrze. Gdy dowiaduje się, że kandydujący na urząd prezydenta Leonardo Santander będzie obecny podczas premiery musicalu wyreżyserowanego przez utalentowanego młodzieńca, Mariana Zamorę, staje na głowie, aby znaleźć się na widowni. Wierzy, ze przykuje uwagę ważnego gościa i spełni marzenie o byciu pierwszą damą Kolumbii.

Przedpremierowa emisja 24 grudnia o godz. 16.40 w Red Carpet TV oraz w RED GO VOD.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/pierwsza-damaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.